Овва! Радіозавод «Сигнал» став власником Тернопільського «Оріона»

SambirWZ
160

Овва! Радіозавод «Сигнал» став власником Тернопільського «Оріона»

Самбірський радіозавод «Сигнал» свого часу був дуже потужним – військові замовлення, престижна зарплата і дуже багато фахівців. Часи минали і підприємство, у нашому розумінні, стало таким собі скромним, непублічним, зрештою, стало немодно навіть журналістам ходити через прохідні заводів… 

І ХТО б подумав, що на цьому фоні наш «Сигнал» прославиться на усю Україну. То, повірте, шановне панство, насправді є сенсацією промислового життя. З’ясувалося, що Тернопільський «Оріон» продали за 57 млн. грн. не кому-небудь, а Самбірському “Сигналу”.

Фонд держмайна України реалізував держпакет акцій АТ “Тернопільський радіозавод “Оріон” – 96,129 відсотка за 57 млн. грн. при стартовій ціні 24,8 млн. грн., повідомив в. о. голови ФДМ Віталій Трубарові про це інформує ua.interfax.com.ua За підприємство боролися чотири учасники, а перемогли самбіряни. Основний вид діяльності «Оріона» – виготовлення обладнання зв’язку, в тому числі радіоретрансляторів і радіостанцій, виготовлення освітлювального обладнання. Заводу належить 36 будівель, площа складських приміщень – 5,6 тис. кв. м, виробничих – 35 тис. кв.м. Тернопільський  “Оріон” заснований у 1982 році і входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. Самбірський радіозавод спеціалізується на виробництві світильників і стартерів для люмінесцентних ламп. Співвласниками є кілька фізичних осіб, кінцевими бенефіціарами – Микола і Олександра Коцюмбас, Вікторія Тереніна. Статутний капітал підприємства – 2,76 млн. грн.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар