На Старосамбірщину приїжджають «російські» пенсіонери та італійські «зяті»

SambirWZ
165

На Старосамбірщину приїжджають «російські» пенсіонери та італійські «зяті»

От ви знаєте, різницю між словами «емігрант» та «імігрант»? Початкова літера «е» більше знайома, бо з України нині їде дуже багато земляків. 

ЯКЩО хтось просто на заробітки, то є ще надія на повернення… А от імігранти – це ті, які, незважаючи на сучасні труднощі, приїжджають в Україну.

Власне про це нам і розповідав керівник міграційної служби у Старому Самборі Ігор Піхоцький. У його районі з усієї кількості мігрантів 80 відсотків – це люди, які прожили десятиліття у Росії, заробили там пенсії, а на схилі літ повертаються на рідні терени. Але й у них не все просто, бо москалі наших не люблять, зароблену у них пенсію перераховувати в Україну не хочуть, а тому вигадали помсту – щокварталу такий імігрант має їхати в Росію і відмічатися у якійсь там службі… Решта заселених в Україні – це італійці, іспанці, греки, які одружилися на українках-заробітчанках і наші «невістки» притягнули їх в Україну. То, видно, називається любов… Ну, але як  би там не було, імігранти викликають повагу бодай тому, що поліпшують наші демографічні показники.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар