Отець Роман Гром такого гріха не відпустить…

SambirWZ
137

Отець Роман Гром такого гріха не відпустить…

Хтось думав, що пікетувальники у Лопушанці Хоминій у ніч з понеділка на вівторок розійдуться, бо ночі тепер холодні, але бойки виявилися затятими і ще раз заявили про те, що акція безстрокова (мають що їсти) і доки ремонтники не візьмуться до праці, з траси не зійдуть.

ЩО Ж відбулося за понеділок? До людей виїжджали представники районної та обласної влад радше з тим, щоб повідомити: самотужки нічого зробити не можуть. Така відповідь громаду не влаштовувала, хоча, насправді казати, уже було стільки листів-звернень від району, що тим папір’ям можна було б усю трасу встелити, але нічого не допомогло. Усі обіцянки вищих влад виявилися брехнею, а брехня, як відомо, гріх. Маємо підозру, що навіть співорганізатор акції, священик Роман Гром такого гріха нікому не простить і заявляє усім телеканалам, що людей довели до відчаю… Зважаючи на розголос події, пікетувальники звернулися до Президента, але нам здається, що Володимир Зеленський у всіх своїх нинішніх американських клопотах дуже далекий до Лопушанки Хоминої, до 11 сіл гірської зони, до десятка кілометрів плачевної (від пісні «Плакала») дороги, від ПКД, від мільйонів, які треба вкласти в ями, відриття фос, від того, що не може вчасно доїхати швидка допомога до слабих, чи пожежна – в Галівку, де згоріла хата.

Протестувальники залишаються на трасі, пропускають громадський, екстрений транспорт і час од часу – усіх інших. Ставлення подорожувальників надалі залишається кардинально протилежним: від повного схвалення – до емоційного обурення.

Завтра має відбутися сесія райради і за словами голови Тетяни Терлецької, будуть приймати чергове звернення до вищих чиновників – усе, що можуть у цій ситуації.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити