«Потім» настав у вівторок вранці

SambirWZ
251

«Потім» настав у вівторок вранці

Саме того дня у «білому домі» зібралися очільники міста і району Юрій Гамар, Микола Фрей, Віталій Кімак, Андрій Бобак та керівники медицини і завідувачі відділами. Щоправда, владоможці запізнилися на зустріч, але простимо їм це, бо встигли самі обговорити тему медицини і прийти з тим рішенням, яке влаштовувало усіх, починаючи з лікарів. 

ЯКЩО ми правильно збагнули, про усі ті проекти рішень міськради з приводу того, що Самбір хоче створити свою міську лікарню, а район начебто мав би вийти зі співзасновників, у вівторок усі забули. Якщо забули, то навіщо тоді було «пліт городити», оголошувати про якусь «ліквідацію» і тим самим збуджувати і без того збуджену медичну громаду? Видно, лікарі самі вирішили свою долю, потиснули на місто і ратуша погодилася на те, що все залишається так, як було раніше – збережена структура, відділи. А якщо щось і міняється, то назва. У ній слова «районна лікарня» зберігається, а створюється шляхом перетворення «комунальне неприбуткове підприємство». Скажемо так, зміна слів чисто технічна… Зараз співзасновники – місто і район, мають напрацювати новий статут.

І ще з цікавого, що ми почули. В.о. головного лікаря Богдан Марчук сказав, що за два роки скоротили 200 осіб, ще 70 – цьогоріч піде. Таким чином, оптимізація проводиться, але у суми субвенцій однаково не вміщаються, бо постійно зростає мінімальна зарплата. Тому, на думку пана Марчука, ніяк не можуть наздогнати достатку грошей.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар