Роман Лесик – авторитетнауки

SambirWZ
42

Роман Лесик – авторитетнауки

Насправді, дуже приємна новина, у всякому випадку, для Старого Самбора, який має у своїх вихідцях Романа Лесика. Ми познайомилися з ним на традиційних акціях «Отчий ліс», та й потім бачилися… Попри усі титули, які має у ще відносно молодому віці, не забуває земляків. Зрештою, як і ми його пам’ятаємо…  

Аналітики Стенфордського університету і видавництва Elsevier та SciTech Strategies оприлюднили черговий Рейтинг ТОП 2% науковців світу за 2019 рік. Усього в цей список потрапило 85 українців. До еліти світової науки якраз і увійшов Роман Богданович Лесик –  український хімік-фармацевт, доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії (від 2005), декан фармацевтичного факультету (2004-2014), проректор з міжнародних зв’язків (2014-2015). Від 2015 року завідувач кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії  Львівського медуніверситету, Почесний доктор Познанського медуніверситету, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2019).

Таких людей можна припідносити на нашому місцевому рівні до почесних громадян, скажімо Старосамбірської ОТГ. І це звання лише б додало авторитету до усіх попередніх титулів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити