Різдвяне містечко здобуло трохи гласності

SambirWZ
256

Різдвяне містечко здобуло трохи гласності

В Самборі на площі Івана Франка почали споруджувати відпочинкове яткове містечко на кшталт того, який є у центрі Львова. Відсутність гласності у цьому питанні породжувала чутки – начебто з підприємців гроші збирають на дерев’яну споруду, начебто хтось потім на цьому буде наживатися… Ми не хотіли вірити у всілякі плітки, яких направду багато у місті, але й офіційної інформації від влади, яка перед виборами називала себе чесною, не було. Але на сайті міськради наприкінці минулого тижня з’явилося повідомлення про те, що ж насправді там має бути. Процитуємо…

«Аби відчути атмосферу давнього міста та відвідати знамениті Різдвяні європейські ярмарки, не обов’язково долати тисячі кілометрів. Самбір цього року має стати територією родинного відпочинку. Перша Різдвяна ярмарка західноєвропейського зразка із декорованими дерев’яними будиночками, яскравою ілюмінацією, насиченою культурною програмою та чудовим настроєм відбуватиметься з 29 грудня до 20 січня з 15.00 год. до 22.00 год., згідно з розпорядженням міського голови від 26 листопада 2015р. № 266 “Про підготовку та проведення в м.Самборі Різдвяного Ярмарку”, та рішенням виконкому від 24 грудня 2015 року № 326 надано дозвіл на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Концепція ярмарки була розроблена креативними людьми, які захотіли зробити Самбір процвітаючим містом. На початку грудня проводилася нарада з підприємцями, на якій, окрім робочих питань, мова йшла про підготовку до  свят, зокрема “Родинне свято в Самборі”. Вони мали змогу переглянути його мультимедійну презентацію. Багато підприємців виявили бажання долучитися до проведення святкових заходів у нашому місті, створили раду підприємців, яка взяла на себе технічну і фінансову сторону організації свята.

На площі І. Франка уже змонтовано ятки-будиночки, столики для майстер-класів, подіум для ігрового майданчика, у центрі прикрашено ялинку. Попереду ще багато приємних і цікавих організаційних клопотів, на які не витрачено жодної копійки з місцевого бюджету”.

Справді, є рішення міськвиконкому, яким на письмове звернення приватних підприємців Ростислава Партики, Наталії Шевчук, Андрія Процька, Марії Веремко, Тараса Коваля надано дозвіл на розміщення тимчасових споруд на території м.Самбора. Тим же рішенням виконкому їх зобов’язали укласти з СКП “Об’єднане” угоди на вивезення сміття. Щоправда, це рішення міськвиконкому з’явилося через кілька днів після того, як містечко уже почали споруджувати, але ми не будемо занадто юридично підкованими  цифроїдами, щоб прискіпуватися до якихось дат. Це в принципі перший проект нової влади і нехай на втіху містянам він буде вдалим. А ті, кому цікаво з’ясовувати, чиїм коштом Різдвяне містечко куплене у Самбір, хто братиме за нього оренду, чи не залишиться воно там же після зимових свят – на прохання трудящих, бо розбирати це справді гарне ажурне і монументальне містечко, щоб потім десь просто так лежало без прибутків, після зимових свят, питайте у ратушних…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар