Самбір руками батьків і власним коштом ремонтував класи…

SambirWZ
65

Самбір руками батьків і власним коштом ремонтував класи…

Ця трускавецька інформація буде цікавою нам, бо вже роками, чи то пак, десятиліттями, батьки своїм коштом ремонтують класи у школах. Це стало настільки звичною нормою, що ми уже перестали цьому дивуватися.

Коли наш мер Юрій Гамар ще був кандидатом у мери, то критикував збір грошей на школи. Коли ж став мером, то чомусь не помічає, що за нього, як за попередників, батьки ремонтують державні установи. Це насправді якийсь парадокс. Ну, хіба, наприклад, міський голова, прийшовши до влади, витягає з власної кишені гроші і ремонтує свій кабінет?

Тепер про Трускавець. У ЗСШ 3 батьки першачків відмовилися здавати гроші на капітальний ремонт класу, у якому мали вчитися їхні діти. Приміщення було у жахливому стані: вицвілі стіни, старі меблі, грибок у кутку біля умивальника. Найбільше шокувало те, що у такому класі до того вчилися учні! Трускавчани забили на сполохв інших школах міста під час літніх канікул, аби забезпечити своїм дітям комфортне перебування у класах, батьки самотужки беруться за ремонти. І якщо у минулі роки таке рішення було вимушеним з огляду на брак бюджетних коштів, то нині небажання міської влади фінансувати ремонти класів батьки вважали абсолютно необґрунтованим. І вимагали у керівництва школи та міста виконати покладені на них обовязкизабезпечити належні умови для навчання. У результаті численних баталій та навіть з участю дискусій на телебаченні, міська рада таки знайшла гроші на ремонт, а першокласниківпоселилиу відремонтований клас.

Виходить, якщо не мовчати, то можна змусити владу не знущатися над собою.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар