Самбірська районна у Львівській області організація Політичної Партії «Європейська солідарність» щиро вітає з Днем Незалежності України.

SambirWZ
42

Самбірська районна у Львівській області організація Політичної Партії «Європейська солідарність» щиро вітає з Днем Незалежності  України

Цей день – результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. День Незалежності – це особливе свято для кожного українця, незалежно від віросповідань і політичних поглядів.

На жаль, цьогоріч цей день має гіркий присмак втрат. 29-ту річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Сотні героїв нашого часу заплатили за незалежність непомірну ціну – власне життя. Отже, настав час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень.

Впевнені, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селища, міста, області та усієї України.

Успіх прийде неодмінно!

Нехай над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. І нехай мрія про краще майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Голова Самбірської районної у Львівській області організації

політичноїпартії «Європейська солідарність»  Микола Фрей.

Вас це може зацікавити