Самбірські лісівники будують на сході фортифікаційні споруди

SambirWZ
275

Самбірські лісівники будують на сході фортифікаційні споруди

Наприкінці минулого тижня лісівники відзначали професійне свято. Керівник Самбірського лісгоспу Ігор Ярема привітав і тих своїх працівників, які зараз на передовій.

Річ у тому, що держава розпорядилася, аби кожен лісгосп доставив на схід деревину для будівництва військових дзотів, укріплення траншей. Лісу від нас  поїхало туди на суму більше 300 тисяч гривень. Приблизно стільки ж виплатили і майстрам. Так є, наші лісівники, як бійці, нині на лінії війни займаються будівництвом. І у колективі цим дуже пишаються.

Не пасувало обмежуватися лише цим повідомленням з нагоди професійного свята. Тому ке-рівник лісгоспу Ігор Ярема розповів про основні показники, якими можна пишатися. З початку року виробили 32 тисячі кубів деревини і це менше на 10 відсотків від попереднього року. І цим показником гордяться, бо врятувалося трохи лісу. За 8 місяців реалізували продукції на 24,5 мільйона гривень, коли торік на той час було на 16,5 мільйона. Сплатили більше 3 мільйонів гривень податків, у тому числі дві третіх – до Пенсійного фонду. Середня зарплата – в межах 5 тисяч гривень. Висадили 125 гектарів нового лісу, доглянули лісові культури на площі 605 гектарів, висадили 3 тисячі стандартних сіянців для відновлення лісу.

Державна агенція лісових ресурсів своїми найвищими нагородами відзначила Ярослава Півторака, Михайла Шляхту. Слова вдячності за добру працю звучали на адресу Володимира Ковталіва, Ярослава Костика, Степана Будза, Богдана Матлака, Івана Кіцкайла. І нема у колективі лісівників такого, аби не відзначали своїх пенсіонерів, як от Володимира Пристая, Ярослава Кирилича, Володимира Козака, Олега Різуна, Михайла Савицького, Любу Лазарєву, Стефанію Нижник та інших.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар