Самбірщина претендує на київські та львівські гривні

SambirWZ
226

Самбірщина претендує на київські та львівські гривні

Наприкінці року завершилася реєстрація заявок проектів інфраструктурного розвитку на конкурсах обласного та державного бюджетів на 2017 рік. Зокрема, пропозицій до державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та обласної програми мікропроектів.

Районна влада підбила підсумки і залишилася задоволеною тією роботою, яку провадили громади протягом останніх місяців. В результаті, на інтернет-платформі Мінреґіонбуду зареєстрували від Самбірського району 20 проектів, які здебільшого стосуються реконструкцій приміщень освітніх та дошкільних закладів, закладів охорони здоров`я, придбання обладнання для їхнього повноцінного функціонування. Загальна сума заявок кожного проекту від 441 тис. до 24,8 млн.грн.

На конкурс мікропроектів Львівської обласної ради громади Самбірщини підготували та зареєстрували 62 пропозиції. Найактивнішими є Бісковицька сільська рада (9 проектів), Ралівська сільська рада (8 проектів), Новосілкогостиннівська сільська рада (7 проектів) та Рудківська міська рада (6 проектів). Не подали жодної заявки на конкурс від Бабинської, Луківської, Сусолівської та Чукв’янської сільських рад. Найбільш поширеними темами проектів є облаштування вуличного освітлення, придбання інвентаря у освітні та медичні заклади, влаштування дитячих майданчиків, будівництво спортивних споруд, реконструкція з заміною вікон у школах району. У районному ресурсному центрі розвитку громад Самбірщини надали консультації ініціативним групам з підготовки більше як 40 проектних заявок на обидва конкурси.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар