Самбірщину очолив Микола Фрей

SambirWZ
240

Самбірщину очолив Микола Фрей

У справі призначення керівника Самбірської РДА сенсації не сталосянаприкінці минулого тижня президент призначив першого заступника голови РДА Миколу Фрея своїм очільником на Самбірщині. Вакансія, нагадаємо, зявилася після того, як голову РДА Олега Домчака обрали депутатом обласної ради, а потім головою бюджетної комісії облради.

На цю посаду було кілька претендентів, бо Львівська ОДА оголосила конкурс. Зрештою, ми і досі не знаємо, хто був серед кандидатів, але не важко було здогадатися, що перемогу отримає пан Фрей. Річ у тому, що кілька років тому у нас склалася система співпраці (і в цьому нема нічого поганого) від Верховної Радидо обласної і районної. Микола Фрей є представником цієї вертикалі і можна сподіватися безконфліктної та плідної роботи. На жаль, такоїсхемиспівпраці не складається, наприклад, у парламентаря, мешканців і влади від Самбораі у бік гір.

Микола Фрей останнім часом працював у команді нардепа Ярослава Дубневичапомічникомконсультантом, потім першим заступником голови РДА.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар