Стихія зрізала покрівлю, наче лезом…

SambirWZ
184

Стихія зрізала покрівлю, наче лезом…

Останнім часом буревії не дають людям спокою – то тут, то там влаштовують собі “свято”. Попереднього разу ми розповіли  про “розваги” стихії на Старосамбірщині, а тепер “під роздачу” потрапили села Самбірщини. Чи не найгірше, розповів нам голова РДА Микола Фрей, було у Ралівці.

Там буревій пошкодив покрівлі п’яти будинків, два з них, щоправда, наразі лише новобудови. Особливо боляче відчула на собі стихію сім’я Василя Бондарця. Здається, вітрюган знайшов собі дірки, затіяв щось на зразок протягу і усю покрівлю з її конструкціями – наче лезом зрізало. Конструкція, до слова, опинилася на сусідньому подвір’ї. Ще трохи понівечила чужий гараж. Нам розповіли, що сусіди, друзі сім’ї не зосталися байдужими і до пізнього вечора прикривали оселю, у яку влило немало дощівки, носили балки, прибирали територію. Що тут казати – біда та й годі. Голова адміністрації Микола Фрей обіцяє потерпілим матеріальну допомогу… Частково чи повністю без світла залишалися Залужани, Малинів, Нагірне, Ралівка, Черхава, Воютичі. У деяких селах по два-три будинки втратили по кілька шиферів. Зрештою, як і Народний дім у Нагірному.

Телефонували нам  мешканці закутка “біля МРЕВ”. Там до пізньої ночі не було світла, бо вітер повалив лінії електропередач. Зрештою, вони уточнили, що то були не лінії, бо дроти енергетики прикріпили до дерев.   А ще перелякані сусіди розповідали, що коли “опора” упала, то ще тривалий час була під напругою.

 

Анжела НАМАЧИНСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар