Стрілки претендують на «столицю» спорту

SambirWZ
268

Стрілки претендують на «столицю» спорту

Як ви уже знаєте, школа-інтернат у селі стала ліцеєм і, що цікаво, у закладі вирішили додати спортивного профілю. З цього приводу райрада звертатиметься до міністрів освіти та молоді і спорту.

НАС зацікавило обгрунтування ідеї. Чесно сказати, навіть не підозрювали, що там є такі набутки. Вчиться близько 300 дітей із 15 населених пунктів, у тому числі з інших районів області та Закарпаття. З 2011 року навчальний заклад входить до мережі шкіл олімпійського резерву і уже наступного року школу нагородили грамотою Національного олімпійського комітету за вагомий вклад у пропаганду Олімпійського руху. Вихованці були п’ятиразовими чемпіонами області на приз клубу «Шкіряний м’яч», багато разів – лідерами змагань в Україні та на виїздах – у Польщі, Бельгії, Швейцарії, Франції, Німеччині. До відома палких уболівальників: вихованці Стрілок захищали кольори професійних футбольних клубів. Василь Шпук – «Оболонь» (Київ), «Карпати» (Львів), «Нафтовик» (Охтирка), Віталій Дністрян – ФК «Моршин», «Динамо» (Київ), Богдан Литвинчук – ФК «Сімферополь», Вадим Крест – ФК «Волинь», «Дніпро», Андрій Лужецький – «Металіст» (Харків), Роман Макаревич – «Динамо» (Київ), «Металіст» (Харків), «Карпати» (Львів), Юрій Голубка – «Металіст» (Харків), «Шахтар» (Донецьк), капітан збірної України (1996 р.)

Депутати райради просять збільшення дотацій на ліцей, бо має добрі традиції, грамотних тренерів та поруч Західний реабілітаційно-спортивний центр.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар