Субсидії стали грішми

SambirWZ
91

Субсидії стали грішми

Монетизація пільг вступила у свої права і тепер споживачі субсидій уже не будуть сплачувати обов’язкову частку, як це було раніше, а платитимуть за газ-світло повні суми, вказані у квитанціях. 

НАТОМІСТЬ субсидію перетворять у живі гроші, які надходитимуть людям через банк або поштою. Про це розповіла «Високому Замку» керівник управління соціального  захисту Самбірської РДА Ольга Добрянська.

За її словами, пенсіонери – отримувачі субсидій, братимуть гроші разом з пенсією. Ті, які беруть пенсії на карточку, так само отримуватимуть і субсидії. Якщо в сім’ї, де нема пенсіонерів, а є субсидії, то їм їхні суми надходитимуть в Ощадбанк. Вибрати їх можна, пред’явивши паспорт та ідентифікаційний код. В інших відкритих джерелах інформації йдеться про те, що у випадку, якщо споживач субсидій допустив заборгованість за комунальні платежі – більше 340 гривень, то субсидію відмінять. Якщо гроші (субсидії) споживач не братиме три місяці, то субсидію теж скасують… Хочемо ще раз усім нагадати: монетизація субсидій – це вам не подачка, яку можна використати на продукти чи щось інше – це компенсація за комунальні послуги. І сплачувати слід сповна. Один куб газу, нагадаємо, 8,55 грн, а світло – 90 копійок за кіловат.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар