Така потрібна на сьогодні підтримка.

SambirWZ
209

Така потрібна на сьогодні підтримка.

З кожним днем кількість інфікованих COVID-19 в Україні зростає. На сьогодні в Україні офіційно підтверджено 14 195 випадків зараження вірусом, з них 2578 медиків, якізараз перебувають на передовій боротьби з пандемією.

Влада повністю провалила підготовку до епідемії коронавірусу в Україні і не забезпечила належного захисту для лікарів. Постачання захисних костюмів, халатів, масок, окулярів, рукавичок вимушені взяти на себе волонтери, благодійні організації та опозиційні політичні сили. Забезпеченням захисту лікарів займається Фонд Порошенка і корпорація ROSHEN.

У четвер, 7 травня, керівник Самбірської районної організації партії «Європейська Солідарність»  Микола Фрей передав медикам  КНП «Рудківська лікарня» та  КНП Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги захисні костюми від Фонду Петра Порошенка. Це допоможе  лікарям належно підготувати все для їхньої безпечної роботи та відповідно ефективного лікування недужих.

Важливо також в період карантину підтримати одиноких літніх людей, осіб з інвалідністю, багатодітних сімей та родин загиблих військових. Цього ж дня Микола Фрей завітав в окремі сім’ї та передав їм  від Фонду Порошенка продуктові набори. Завдяки таким справам люди відчувають захищеність та упевненість у завтрашньому дні.

Вас це може зацікавити