Тершовчин вважає, що з Гамаром найліпше спілкуватися у слідчого

SambirWZ
155

Тершовчин вважає, що з Гамаром найліпше спілкуватися у слідчого

У п’ятницю на шосту вечора голова громадської ради при Самбірському виконкомі Тарас Тершовчин запросив нашого репортера на засідання в ратушу, бо мають розглядати ряд поважних питань. Складалося враження, що до шостої вечора містом керує Юрій Гамар, після шостої – Тарас Іванович. За нагоди пан Тершовчин просив запитати у Юрія Петровича, чи знає він, що триває проти нього досудове розслідування? А нам нічого не вартувало запитати у діючого, чи знає він про це?

Знає, чи не знає, ми так і не збагнули, хоча було враження, що одним розслідуванням більше, одним менше – яка різниця… Юрій Петрович зазначив, що пан Тершовчин добивається приміщення для громадської ради і оргтехніки – як і велить постанова Кабміну. У Юрія Петровича з цього приводу інша правда – якщо хтось хоче займатися громадською роботою і приносити користь людям, то не конче треба комп’ютерів в окремому кабінеті. Хоча загалом претензії колишнього Тараса Тершовчина до нинішнього Юрія Гамара стосувалися того, що виконком досі – з кінця серпня, не затверджує положення про громадську раду… Якщо не затверджує, подумали ми собі, то не підемо на засідання на шосту годину, аби “не освячувати” своєю присутністю неузаконений орган. Ми не пішли, а Юрій Петрович (до його честі) пішов, хоча знав, що то не засідання його Самооборони чи партії “Воля”… Наступного дня Тарас Тершовчин розповів нам, як усе вібувалося. За його словами, вступний виступ Юрія Петровича про справи чи успіхи йому не сподобався. Екс-мер назвав ці міркування “бла-бла-бла”. А потім влаштував господареві ратуші допит з різних тем, головною з яких залишалося питання, коли буде зареєстроване положення про громадську раду. Відповідь “як тільки, так зразу”,  не  влаштувала. Далі пан Тершовчин, який пройшов юридичні університети, коли “боровся з системою”, сказав, що з паном Гамаром найліпше говорити у присутності слідчого… Ми розуміємо, що у Тараса Івановича є багатий досвід спілкування зі слідчими, але якось так відразу лякати діючого буцегарнею не пасує. До слова, пан Гамар ще на прес-конференції сказав, що пан Тершовчин, увійшовши одного  разу на якесь поважне засідання, уже казав, що “вас всіх треба посадити у тюрму”… Ну, на всіх  нар забракне, але те, що Тарас Іванович не зупиниться, навіть ми повірили. Цю тезу він підтвердив посиланням на державні документи, мовляв, має право ревізувати рішення влади, навіть сесійні, заслуховувати тих, хто щось буде робити не так. І навіть, маємо обіцяне, заслухає кореспондента “Високого Замку”, який уже написав те, що йому не сподобалося. А ще Тарас Іванович зазначив, що його громадська рада буле мати свій друкований орган,  а наразі буде влаштовувати прес-конференції, від чого авторитет “Високозамківської Самбірщини” ще більше зросте.

Якщо комусь із читачів здається, що це все маячня, то  спішу запевнити: ні, це серйозно. Тарас Іванович знудьгувався за громадською роботою і зараз наздоганяє  те, що упустив. Коли ми, оцінивши розмах планів та політ думки, перепитали у нього, чи не збирається він, бува, знову балотуватися у мери, той відповів, що наразі буде усіх критикувати. Це поважна заява і маю міркування, що всі опозиціонери, разом узяті, померкнуть перед одним паном Тершовчиним.  Юрію Гамару і депутатам, які помилково думають, що вони влада, не позаздриш. Вони в
обіймах громадських діячів. То громадська рада Володимира Кульчицького, то громадська рада Тараса Тершовчина…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар