Тих, які у Сусідовичах добре валили ліс, відправлять на Київщину

SambirWZ
244

Тих, які у Сусідовичах добре валили ліс, відправлять на Київщину

Як би ми не ставилися до того, що вирізають наші ліси – законно, або незаконно, але професію вальника лісу ніхто не відміняв. Судячи з того, що у певних колах цей фах дуже шанують, то навіть влаштовують професійні конкурси. 

НЕДАВНО такий відбувся у Сусідовицькому лісництві і це були ювілейні – двадцяті обласні змагання, в яких брали участь представники 16-ти лісових господарств Львівщини. У конкурсі п’ять етапів і треба показати найкращий результат. Один із них – стовбур має упасти по центру мітки. Ідеально, якщо кілок увійде в землю.

Ми не будемо вам описувати, під яким кутом треба різати дерева, щоб усе дійство нагадувало європейські стандарти, але зі сумом мусимо констатувати той факт, що наші лісівники до числа призерів не потрапили. Переможцями стали Радехівський та Сколівський лісгоспи. Будемо собі міркувати, що старосамбірські лісозаготівельники ґречно віддали свої перемоги гостям. Здобувши лідерство у Сусідовичах, кращі представлять область на всеукраїнських змаганнях на Київщині.

Вероніка СТЕПАНЧАК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар