Убивцю затримали

SambirWZ
264

Убивцю затримали

У попередньому спецвипуску ми розповіли про резонансну подію у Самборі – хтось убив 39-річного чоловіка, а для того, щоб замести сліди, спробував підпалити помешкання. Коли пожежники упоралися з роботою, виявили тіло господаря з ножовими пораненнями. Ми обіцяли підтримати цю тему, тим паче, в поліції нам розповіли, що вийшли на слід підозрюваного і оголошують його у розшук.

Минулого тижня стало відомо, що хтось із самбірських поліцейських був у Львові у своїх справах і побачив на вулиці імовірного вбивцю та викликав підмогу – львівських копів і затримати негідника уже не було проблем. Це – 20-річний мешканець Самбора. Йому, якщо вину доведуть, світить до 15 років ув’язнення. Як розповіли нам в поліції, молодик не зізнається у вчиненому, тому говорити про мотиви злочину зарано.

З наших джерел стало відомо, що на слід чоловіка правоохоронці натрапили завдяки камерам відеоспостереження, тобто, якось прослідкували його шлях. Значить, таке благо як відеонагляд, у місті є! І тільки ми хотіли разом з вами від цього порадіти, як знайшли цікаве повідомлення. Виявляється, прокурор Львівської області Юрій Квятківський невдоволений: “Незважаючи на ріст злочинності у Турківському районі на 30,4 відсотка, Самбірському районі – на 17,3 відсотка, у Самборі – на 32,9 відсотка, камер відоспостережень там нема”. А ще згадав, що на Старосамбірщині зафіксували  ріст злочинності у минулому році на 25 відсотків… Торік один з депутатів міської ради виголосив ініціативу – встановити камери спостереження на всіх трасах при в’їзді у Самбір. Як підприємець готовий був профінансувати одну “точку”і передати естафету благочинності іншому. Видно, більше ніхто  не зголосився…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар