Українська сенсація: п’яний батько виміряв силу на семирічному синові

SambirWZ
161

Українська сенсація: п’яний батько виміряв силу на семирічному синові

Не хотілося б про щось патетичне, типу насилля в сім’ї, але інакше і не скажеш… В родинах всіляке трапляється: може бути так, що й батько, чогось розізлившись, може ударити нечемного сина ремінцем. Хоча ми зовсім не оправдовуємо таких діянь, бо то не тільки насилля над дитиною, а навіть гріх…

Власне, так і згрішив батько семирічного хлопчика у селі на Самбірщині, яке ми завжди вважали напрочуд культурним та інтелігентним. Та через цей трафунок наш край знову став відомим усій Україні, бо минулого тижня приїжджали телевізійники багатьох каналів знімати фільм про побиття дитини. Припіднесли як сенсацію – і це можна оправдати бодай тим, з якими травмами хлопчика відвезли до шпиталю – перелом стінки носа та правого передпліччя, струс мозку. Це ж з якою звірячою силою треба гамселити дитя і за які такі провини, щоб завдати стільки болю! Але, видно, батько не відчував своєї міцності перед дитиною, бо був п’яним. Журналісти дослідили, що екзекуція відбулася після того, як батько телефоном поговорив з мамою, яка на той час була на заробітках у Польщі. Що викликало у чоловіка аж такі ворожі емоції, важко сказати, але до чого тут син, навіть якщо і стався нервовий зрив? Побиття відбулося у присутності двох інших рідних дітей. Швидку допомогу викликали аж через два (за іншими даними, через три) дні – повна безвідповідальність. Першою ударила на сполох хресна мама хлопця, тут же і матір викликали. Зараз хлопчик на лікуванні у Львові, а батько кудись зник, не відповідаючи на телефонні дзвінки. Телеканал СТБ твердить, що мати хлопчика у роздумах: розлучатися, чи ні. А в селі доказують, що це нормальна сім’я, нічого лихого не помічали, хлопчина синців до школи не приносив.

Допускаю, що нині чоловік кається, але, як кажуть, поїзд поїхав і тепер йому доведеться нести відповідальність, бо у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею «умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження», що передбачає виправні роботи на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Правоохоронці з’ясовують обставини події, проводять досудове розслідування… Як нам стало відомо, працівники «білого дому» після події, аби бути в курсі справи, подалися до цього помешкання, кажуть, все начебто гаразд – сім’я не виглядає на неблагополучну. Може до конфлікту спричинилися якісь інші обставини? Віримо, що правоохоронні органи істину знайдуть.

Але у всій цій прикрій історії є ще один нюанс, про який годі змовчати. Село належить до об’єднаної Бісковицької громади, яка має створити службу, що опікується дітьми чи проблемними сім’ями. Як правило, такої служби в об’єднаних громадах не створюють і не делегують ці обов’язки районній службі, а відтак маємо те, що маємо, прокоментував ситуацію голова районної ради Віталій Кімак… Але що тепер вдієш – прогриміли на усю країну.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар