Хирів плакав…

SambirWZ
143

Хирів плакав…

Ольга Токай приїхала у Хирів, щоб провести в останню дорогу свого синочка, а наступного дня повернулася у Запоріжжя, аби лікувати іншого

Страшну трагедію пережила родина Токай з Хирова. Сталася аварія на Запоріжжі, у яку потрапила вчителька Ольга Токай. Один синочок отримав  важкі травми, інший – помер на місці події. У тій же дорожній масакрі загинули дві племінниці пані Ольги – донечки рідного брата. 

Вдячні усім, хто відгукнувся допомогти родині грішми. Після того, як наша газета надрукувала номер рахунку, до нас телефонували і просили уточнити, у якому банку. З тих дзвінків було зрозуміло, що чужа трагедія торкнулася багатьох сердець. До офісу «Високого Замку» прийшла пенсіонерка і принесла 200 гривень, мовляв, не розуміюся у тих банківських перерахунках. Ми самі пішли у банк, а пенсіонерка не захотіла, щоб ми її прізвище згадували. Директор закладу, де вчителює пані Ольга, Іван Прендота розповів, що дуже багато краян зголосилися допомогти, самотужки сім’я не витримала б такого фінансового навантаження. Лише спеціально обладнана машина, якою тіло хлопчика везли у Хирів, обійшлася у 36 тисяч гривень. Похорон, каже Іван Іванович, був настільки великим, що у містечку й не пригадують такого велелюддя, земляки йшли поспівчувати горю… Пані Оля, незважаючи на складний стан свого здоров’я, на похорон приїхала, але уже наступного дня вилетіла зі Львова на Запоріжжя, бо там одужує її другий синочок.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар