Цепенда в історії

SambirWZ
294

Цепенда в історії

Минулого тижня президент задовольнив заяву голови Старосамбірської РДА Миколи Цепенди про відставку – про імовірні причини говорити нині уже не будемо.

На цю посаду, як анонсувала раніше облдержадміністрація, будуть проводити конкурс. Наразі повідомлень про його старт нема, хоча, за нашими даними, шеренга уже шикується. У соціальних мережах починає з’являтися компромат на деяких імовірних претендентів… Микола Цепенда має шанс увійти в історію гірського району тим, що керував ним найдовше. Спочатку за часів Ющенка – 2005-2010 роки. Вдруге його призначили на цю посаду в лютому 2015 року уже за часів Порошенка-Лопушанського. Другий прихід до влади був напрочуд нетривалим, хоча довшим, ніж у попередника Мирона Пацая.

Тим часом, виступаючи на сесії районної ради, Мирон Пацай висловив міркування, що претендент на посаду має пройти громадські слухання. Слухання, певна річ, можна провести, але станом на початок тижня на слуху було кілька прізвищ – Ігор Несторак, Володимир Вишиваний, Микола Петрик, Михайло Гагалович…

У суботу, коли на наших теренах перебував народний депутат Андрій Лопушанський, “Високий Замок” не міг не скористатися нагодою перепитати у нього про майбутнього очільника району. Не сумніваємося у тому, що Андрій Ярославович буде мати вплив на нове призначення. Для початку він віддав належне багаторічній роботі Миколи Цепенди, а потім сказав, що бачить на цій посаді молоду, але з досвідом людину, бажано місцеву, яка б займалася не політикою, а господаркою складного району. І додав, що йому небайдуже, хто стане господарем “білого дому” у Старому Самборі.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар