Час рахувати дірки на дорогах

SambirWZ
224

Час рахувати дірки на дорогах

У шляховому господарстві, як у сексі: ліпше раз, але добре, ніж п’ять разів, але халтурно

Самбір розпочав ямковий ремонт, зокрема з боку вулиці Перемишльської – до Біскович. До речі, за словами місцевих мешканців, у тому керунку шалено зросла кількість транспорту. Кажуть, що у Бісковичах навіть з бокової на основну виїхати – проблема. 

І ЦЮобставину пов’язують з тим, що народ кинувся до кордону у Шегинях. Через велику кількість машин, у тому числі і фур, які невідомо звідки взялися і куди їдуть, шлях від Самбора до Викіт і далі перетворився на танкодром. Але ми б не писали про це тільки для того, щоб людей потішити чи подратувати. Тут інше: такі дороги постійно ремонтують, а вони і зими не витримують… На нашій пам’яті, наприклад, вулицю Івана Франка латають ледь не кожного сезону. А там асфальт злазить разом зі снігом. Найліпше розуміються у ремонтах радіо-таксисти. Вони вкотре констатують той прикрий факт, що дороги знову навесні паскудні. А, скажімо, онурівська траса у бік Старого Самбора вистояла. Висновок: якщо нормально зробити раз, то надовго. І це значно ліпше, ніж кожного року «смаркати» у ямки купками асфальту, який не витримує навантажень ні транспорту, ні погоди.

У Самборі почали ремонтувати тротуар вулиці Стебельського. Тротуару там у принципі нема. Але є інша тема. Біля молокозаводу – дорожнє провалля, яке лагодять, але невідомо, коли скінчать. І увесь транспорт пішов через вулицю Чайковського і Стебельського. Водії, які традиційно паркувалися на Мазепи біля молокозаводу, таборуються на Стебельського біля старого кінотеатру і аж до поліклініки. Пішоходам доводиться йти проїжджою частиною вулиці Стебельського, поміж автівками, яких там стало в рази більше. Далі. Виїхати з вулиці Чайковського (біля залізничної лікарні) на основну – Степана Бандери, стало проблематично, бо як одна вулиця, так і інша – переповнені. А тепер стали ще й аварійними. Наприкінці тижня там зіткнулися бус та скутер.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар