Чим завинили двері поліклінічних працівників?

SambirWZ
122

Чим завинили двері поліклінічних працівників?

Про те, що в Самборі обікрали дорослу поліклініку, ми писали минулого разу. Збитки колосальні – тепер у будівлі треба міняти чотири десятки дверей. Кому і навіщо знадобився такий кримінальний безкрай, поняття не маємо. Тим паче, у поліції кажуть, що нічого цінного не поцупили, просто навели повний безлад.

Народний поголос твердить, що то може бути акцією помсти за те, що медики не так давно перекривали траси у місті задля того, щоб домогтися заборгованої зарплати. Маячня, яка має на меті кинути тінь на місцевих можновладців, бо ж на кого інакше? Мовляв, ви нам створили проблеми своїм пікетуванням, а ми вам за це двері потрощимо… Здається, діє група безглуздих осіб, яка чинить так заради розваг. Бо поліклініка – це не той заклад, у якому можна знайти великі статки. Хоча, невеселі висновки напрошуються з того, що раніше під таку ж наругу потрапила дитяча поліклініка. Не виключено, що нападники вирішили «розбавити» медичну тему, бо акурат після цього розбомбили і приміщення місцевого жеку…

Раніше поліція затримала трьох молодиків, які таким же чином позбиткувалися над приміщеннями друкарні та редакцій. Вони зараз, за деякими даними, під домашнім арештом і навряд чи захотіли б знову лізти у такі ж кримінальні пригоди. Але народний поголос, а нині кожен такий собі Шерлок Холмс, твердить інакше: друзяки цих негідників, аби сплутати слідство, вирішили сказати поліцаям, що не тих затримали після редакцій… Але скільки б здогадок не було, прикро, що і без того бідний бюджет медицини мусить тепер шукати гроші на відновлення кабінетів.

Ми уже одного разу обурювалися з приводу таких безчинств і не хотілося б повторювати, але мусимо. Якщо злочинці так нахабно себе поводять, то чому поліція з перших випадків не робить висновків? Вночі, і ми про це також писали, вологе повітря, яке гарно проводить звук, і виламування дверей конче мав би хтось із сусідів почути. Чесно, залишається хіба на сусідів сподіватися, бо традиційні колись патрулі уже не ходять.

…А на Старосамбірщині – автозупинки?

Недовгою була радість від нових автозупинок на території Торчиновицької сільради, що їх коштом громади встановив “Кар’єр” Ярослава Француза. У часі свят молодики розтрощили одну, повивалювавши вікна, позагинавши бляху. Навіть кров на склі залишили – видно, кулаками товкли. Війт Зеновій Припін викликав поліцію… А на Івана хулігани знищили ще одну зупинку на трасі, мовляв, ми такі… Отож, у Самборі двері лускають, а у сусідів – зупинки.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар