Чиновницький кулак як тарифний аргумент?

SambirWZ
153

Чиновницький кулак як тарифний аргумент?

Потерпілий від начальника зняв побої, написав заяву у поліцію і буде судитися

-А ви чули, що начальник жеку (однієї з об’єднаних громад людей) гамселить людей? Якщо знаєте,  то не мовчіть, – почули у телефонній слухавці, бо ці речі треба припиняти….

Знали про цей факт, більше того, один із сайтів уже розповсюдив цю новину. 

“Прийшов в жек, бо мені вже набридло – щомісяця три тисячі гривень за тепло платити, а в хаті ледь тепло. Хотів розібратися. До людини, яка в жеку за це відповідає, прийшов з питанням – доки так ще буде тривати? На коридорі зустрів начальника. Кажу до нього: ходіть потримаєте батареї в хаті, за що такі гроші? Той одразу до мене – ти дикун, ти кричиш! Це все в коридорі відбувалося. Вже думав йти, але ще раз до спеціаліста вернувся. Кажу: робіть що хочете, та за таке тепло більше платити не буду. В той момент заходить начальник, і з лівої руки мене в око”,  – розповів журналістам пан Сергій. Він написав заяву в поліцію, зняв побої. Хоче вирішувати питання в суді.

«Керівник жеку собі дуже багато дозволяє. Коли йдеш в установу, аби щось з’ясувати, боїшся. Бо не знати, чого від нього чекати. Він може накричати, може обізвати, обматюкати – чи чоловіка, чи жінку… До мого чоловіка теж руки простягав. Це було у вересні. Хотіли переоформити квартиру на себе. Жек займався документами. Мій прийшов за паперами. Керівника на вулиці зустрів, але не привітався з ним, бо не поважає. Але начальник догнав чоловіка в коридорі, спочатку кричав, потім вийшов за ним на вулицю і вдарив в обличчя. Розбив ніс та губу. Заяву написали, перший місяць правоохоронні органи ще щось робили, а потім замнули”,  – говорить місцева мешканка Уляна В.

Ми хотіли з’ясувати ці факти, бо, як відомо, у кожного своя правда, однак чиновник слухавку не взяв. Має право… Аби хоч якось компенсувати інформаційну «дірку», зателефонували голові громада. Той відповів, що ніяких скарг від побитого чоловіка не отримував… Віримо, що війт не завжди і не скрізь може встигнути і все знати, але якщо уже пішов поголос, то треба вникати… Наприкінці тижня ми зателефонували головному комунальнику і він нарешті відповів, мовляв, усе це не  так, насправді не він ударив споживача комунальних послуг, а той його ударив. У жеку є свідки, були уже поліцейські: чоловіка ніхто не бив, це він десь ударився, може об одвірок, а потім зняв побої. Зрештою, пан начальник обіцяв нам наступного дня екскурсію у свій жек для того, щоб остаточно розставити крапки над «і», але, схоже, забув…

Робота комунальників вкрай дратівлива та нервова. Віримо, що бувають такі відвідувачі, які можуть вивести з рівноваги будь-кого, але будь-який начальник, тим паче у складній комунальній сфері, просто зобов’язаний бути врівноваженим. Інакше – це не його посада… Жек, перепрошую, не церква, туди якщо і ходять, то з проблемами чи незручними питаннями. І треба вміти бодай вислухати, якщо не допомогти. З другого боку, глибоко співчуваємо тим споживачам, зокрема, тепла, які платять за не надто теплі батареї. У такій ситуації навіть дуже спокійна людина стане надто емоційною.

Ще трохи про владні емоції. Кілька місяців тому у Дрогобичі міський голова Тарас Кучма ударив активіста в обличчя. Попри усі заслуги, за які його обрали дрогобичани, він просто не мав права цього робити згідно зі своїми посадовими обов’язками. Коли, про це дізнався, вирішив, що такий мер мав би піти у відставку. До речі, яке то щастя, що самбірський мер, хоч і спортсмен-каратист, а виборців ще не б’є,  хоча словами може вперіщити. Наприклад, днями на адресу одного з депутатів на сесії міськради обранці почули слово «Чмо»…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар