Чому Степан Сольчаник вважає, що Ігор Трухим не мав морального права виступати на віче

SambirWZ
239

Чому Степан Сольчаник вважає, що Ігор Трухим не мав морального права виступати на віче

Сесія Старосамбірської міської ради минулого тижня продовжувала формувати свої керівні органи. Перед початком мер Ігор Трухим привітав з днем народження одразу двох обранців – Миколу Іваницького та Святослава Горбового. Це ж треба – в один день два обранці народилися…

потім міський голова запропонував депутатам голів постійних комісій. Мандатну та з питань законності очолив Ігор Бохонок, бюджетну – Михайло Зубрицький, з житлово-комунальних питань – Ігор Бардич, а земельну – Людмила Медвідь. Після того взялися формувати виконком, у який увійде дев’ять осіб. Ігор Трухим та секретар ради Лідія Сідак увійшли до керівного органу автоматично. А далі – архітектор району Володимир Попович, Володимир Бущак (він стане керуючим справами), підприємець Володимир Бачинський, перший заступник голови РДА Ігор Жук, громадський активіст Віталій Вовчик. За кандидатуру директора кар’єру Ярослава Француза обранці чомусь не проголосували. Ще одне вакантне місце Ігор Трухим залишив для того, хто буде його заступником. Хто це буде, наразі невідомо.

На цьому і у сесійному засіданні, і у цій публікації можна було б поставити крапку, але слово взяв Степан Сольчаник і зробив несподівану, як нам здалося, заяву. Під час відзначення другої річниці Революції Гідності на віче виступали голова РДА Микола Цепенда, голова райради Тетяна Терлецька, міський голова Ігор Трухим. Але якщо до двох попередніх у пана Сольчаника претензій не було, бо так чи інакше підтримували Революцію, то Ігор Трухим, як твердив пан Степан, не має морального права виступати на мітингу, бо у той час працював у “білому домі” разом з головним регіоналом району.  Окремі  депутати захистили мера, мовляв, він не у Партії регіонів працював, а у державній установі. І якщо місто обрало його своїм проводирем, значить всі звинувачення можна знімати. На волю громади зіслався і сам Ігор Трухим, а потім дорікнув Степану Сольчанику, мовляв, щось таке і про вас знаю, що прийде час – скажу… Будемо вважати, сторони обмінялися “люб’язностями”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар