Як тепер «генералу» дивитися на підлеглих, і навпаки…

SambirWZ
50

Як тепер «генералу» дивитися на підлеглих, і навпаки…

Пам’ятаєте, скільки галасу здійнялося на усю Україну, коли поліція запідозрила генерального директора обласного «Галсільлісу» в отриманні хабарів та створенні злочинних схем крадіжок лісу і відкатів? Це справді виглядало дуже мужньо з боку правоохоронців. По-християнськи, не хотілося б, щоб чоловіка, який мав вплив і на Старосамбірщину, і уже не юного віку посадили до цюпи, нехай би жив на волі, але…  

ГЕНДИРЕКТОР комунального підприємства Львівської облради «Галсільліс» Володимир Мельник, якого у січні затримали на хабарі у 25 тисяч гривень і відсторонили від посади, повернувся до виконання своїх обов’язків. Загалом його підозрюють у систематичних поборах з підлеглих, сума яких перевищила 5 мільйонів гривень лише за рік.

У понеділок керівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий розповів ZAXID.NET, що після затримання правоохоронцями Володимир Мельник був відсторонений від посади ухвалою суду спершу на два місяці, потім цей термін продовжили. Зараз він повернувся на роботу, оскільки термін його відсторонення від посади сплив.

«Він вийшов на роботу у перший день після завершення дії судової ухвали. Це було 21 вересня. Він написав службову записку, що приступає до виконання обов’язків у силу завершення оцих ухвал», – розповів Віктор Кусий. Цю інформацію підтвердили в прокуратурі Львівщини. Наразі розслідування справи щодо керівника «Галсільлісу» ще триває.

Як повідомлялося раніше, 61-річного керівника «Галсільлісу» Володимира Мельника затримали 13 січня цього року разом із директором Яворівського лісгоспу Романом Суховичем, який передавав керівнику «данину» від продажу лісу. Під час затримання слідчі вилучили 17,8 тисяч гривень та 300 доларів, що було частиною «траншу» від керівника районного підрозділу. Спершу суд обрав Володимиру Мельнику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою сплати 1,051 мільйонів гривень застави, однак апеляційний суд зменшив розмір застави майже утричі – до 336 тис. грн. Таку суму застави Володимир Мельник сплатив і вийшов з СІЗО.

Навіщо було вішати на посадовця такі тяжкі гріхи, якщо він далі на тій же посаді? Як йому дивитися на своїх підлеглих в районі лісівників, а їм – на нього? Або ми не розуміємося у правоохоронній системі зовсім, або живемо у дуже смішній та дивній державі.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити