Ініціативи Юрія Василенка

SambirWZ
204

Ініціативи Юрія Василенка

В ініціативах депутатові Самбірської районної ради Юрію Василенку не відмовиш. Він дуже активний і торкається багатьох сфер нашого нужденного життя. Скажімо, одного разу запропонував колегам обговорити тему участі районної влади у справі створення нових робочих місць.

Проблема, звичайно, напрочуд актуальна і ми переконані, що такий звіт голови РДА Миколи Фрея буде, його доповнюватимуть представники соціального захисту чи Центру зайнятості, але заздалегідь можна прогнозувати, що робочих місць від того, мабуть, не збільшиться. Бо потенційні інвестори з грішми у черзі на межі району не стоять. Можна поборотися за легалізацію уже створених робочих місць, але досвід показує, що і тут успіхи будуть невеликі. Проте, рішення буде правильним – “посилити”, “посприяти”, “активізувати”, ну і інші потрібні дієслова.

Ще одна ініціатива Юрія Василенка так само варта уваги – він звернувся до очільників району з проханням заслухати інформацію про діяльність держлісгоспу. Перелік питань до цієї структури був такий великий, що ми навіть не встигли записати, але судячи з усього, треба проводити комплексну перевірку діяльності колективу. Мабуть, рішення буде приблизно таким же – “посилити”, “посприяти”, “активізувати”…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар