Ґречні господарі перемогу віддали гостям

SambirWZ
231

ґречні господарі перемогу віддали гостям

На навчально – тренувальних зборах у Старосамбірському районі перебувала команда з волейболу “Юве” м. Глухолази (Польща) під керівництвом тренера Аркадіуша Олейнічака (чемпіон світу серед юніорів з волейболу у складі “Стара Кадра”).

Гості замешкали у затишному туристичному комплексі “Зальцборг”, тренувалися у  Старому Самборі та Хирові і заняття поєднували з оглядинами наших історичних місць, у тому числі і Львова. Ми не могли відпустити поляків просто так і тому затіяли міжнародний турнір, у якому, крім них, брали участь команди Хирова, Самбора, Старого Самбора, Бусовиськ. За підсумками, перше місце здобула команда “Юве” м. Глухолази (ми були ґречними господарями і віддали перевагу гостям), друге місце – за командою зі Самбора, третє розділили інші.

Велике спасибі за прийом та організацію проведення навчально – тренувальних зборів команди з Польщі хочеться висловити керівнику відпочинкового комплексу “Зальцборг” Андрію Басарабі, директору Старосамбірської ДЮСШ Ю. Зачку, директору Хирівської школи- інтернату  І. Прендоті, директору Старосамбірської ЗСШ №1 Г. Нискогуз.

 

Сергій МАКОВСЬКИЙ. Начальник сектору молоді та спорту Старосамбірської РДА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар