Депутатів, які не голосували за бюджет, до знимки не запросили 

SambirWZ
421
Позачергова п’ятнадцята сесія Самбірської міської ради була короткою. Не лише тому, що у порядку денному були два актуальні питання – про внесення змін до нинішнього бюджету і затвердження бюджету територіальної громади на наступний 2022 рік. 

А радше через те, що депутати працювали продуктивно. Перед тим на засіданні профільної комісії ламали списи стосовного головного фінансового документа, розглядали цифри мало не під мікроскопом, бо за ними Самбору належить жити протягом року. Через це на сесії не ставили зайвих питань. Зрештою, доповідач – начальник фінансового управління міськвиконкому Раїса Сас сказала:

– Цьогорічний бюджет, як ніколи до того, є збалансованим і цілком фінансово забезпечує захищені статті, серед яких виплата заробітної плати бюджетним установам.

Таким чином, Самбір у 2022 році матиме у своєму розпорядженні 380 769 840 грн. Втішним є таке: бюджет міста без врахування субвенцій з області складає 288 269 000, що на 18,7 % більше, ніж було. У грошовому еквіваленті це 45 419 000 грн. Фінансово зміцнів  бюджет розвитку. Це добрий знак для міста, його майбутнього. 

Відтак міський голова Юрій Гамар запропонував депутатам зробити спільну світлину. Але до неї не запросив трьох, що не голосували за новий  бюджет.  Це депутати від ВО «Свобода» Володимир Ковалів та Оксана Проскурняк, а також  Надія Шпак від «Голосу» .

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар