Депутатські гроші йдуть онкохворим…

SambirWZ
93
Кожен обранець Самбірської ОТГ здобув право на власний розсуд розподіляти 60 тисяч гривень на потреби виборців. Здається, це рекордна сума, на яку розщедрилися самі ж обранці.

ЩОПРАВДА, коли за неї голосували на сесії, то мер Юрій ГАМАР пожартував, мовляв, видаватимуть кошти лише тим депутатам, які приходять на сесії. Бо з досвіду минулої каденції, було немало «узаконених» прогульників, які не ходили, бо… не ходили. Нинішня каденція – віддаємо належне, напрочуд дисциплінована. Минулого четверга прибули абсолютно усі!

Але повернемося до 60 тисяч… За словами міського голови, деякі депутати протягом лише 10 днів лютого уже практично розподілили «свої» суми і здебільшого вони пішли для онкохворих людей. Сумно, що їх у нас насправді дуже багато, але пан Гамар зазначив, що невідомо, які «сюрпризи» очікують у майбутньому – рік щойно розпочався, а коштів уже нема… І як продовження теми Любов МОСІЙЧУК поділилася з колегами чужою бідою. У її Десятій школі є працівниця 35 років і, на жаль, має онкологію. Двоє дітей, статки невеликі… Для неї Любов Миколаївна попросила у депутатів допомоги. На жаль, лікування онкології стає фантастично дорогим.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар