До чого тут партія, якщо з вокзалу пасажирів «крадуть»?

SambirWZ
413
У тихому і мирному Старому Самборі виникло щось на зразок скандалу. Скандалу з вокзальним присмаком. Інформаційні агентства підхопили сенсаційну тему – місцевий депутат від ЄС облаяв власника якогось авто, представника народу.

Лаятися взагалі некоректно, але якщо дістало, то можна. Микола МОСКАЛЕНКО, який керує в «Автостар», розповів нам, що вокзал орендує його підприємство. Тобто, земля комунальна, але в оренді. Вважайте, власник, який облагороджує місцину… Автостанція – це комплекс споруд, які збирають тих, хто хоче скористатися громадським транспортом і кудись доїхати. Водії не збирають пасажирів по різних вулицях, а знають, де їх чекають подорожувальники. Усі автоперевізники мають угоду зі станційним начальством. Так виглядає теорія.

А так виглядає практика: на територію вокзалу заїжджають такі собі несанкціоновані перевізники і горланять, наприклад, кому до Львова? Пасажири мають право обрати собі водія, але це означає, що пасажири не поїхали громадським транспортом. І це, за словами пана Миколи, відбувається щодня. Далі терпіти таке не можна, тим паче, на тихі зауваження такі водії просто не реагують, мовляв, що хочу – те і роблю. Микола Москаленко визнає, що діалог, відзнятий на камеру, надто емоційний з його боку, але коли уже не сила терпіти… Розповідає нам: іде посадка на львівський рейс. Зявляється на території чоловяга з приватним авто і забирає чотирьох пасажирів. Водій рейсового автобуса розводить руками і питає у пана Москаленко – це що? Чомусь ніякий незалежний водій не приходить на станцію і не питає, кому треба в Росохи? Беруть, як правило, «жирні» рейси. Знаєте, і в Самборі водії, аби відмити собі бодай вартість пального, теж беруть на підсадку. Але зупиняються неподалік вокзалу і пошепки припрошують пасажирів. Принаймні, не так нахабно виглядає. 

Коментувальників до цієї теми було доволі багато. Думки розділилися, але наш коментар хтось буквально з язика зняв. От якби ви орендували магазин і торгували у ньому помідорами. А тут приходить у ваше приміщення хтось і теж розкладає ящики з помідорами. Ваша реакція? Безперечно, така ж, як і була у Миколи Москаленка. Тому давайте будемо чесними – кожен захищає свої інтереси, пан Микола – інтереси свого підприємства та перевізників. Банальний конфлікт не набув би такого розголосу, якби не одна примітка. Пан Москаленко – депутат міськради від ЄС і це додає політичного відтінку. Але, погодьтеся, від якої партії не був би депутат, чинив би так само…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар