Факти тижня

SambirWZ
106

Триває ремонт дороги

На ремонт автомобільної дороги Дроздовичі-Міженець-Бісковичі з державного дорожнього фонду передбачено понад 40 млн. гривень.

Підрядна організація влаштовує вирівнювальний шар з асфальтобетонну. Загальна довжина автодороги більше тридцяти кілометрів. Вона проляже через частину територій Добромильської та Бісковицької ОТГ.

 

Кисневі концентратори

Центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради отримав від Львівської ОДА 19 кисневих концентраторів. Вартість кожного близько 29 тис. грн.

Кисневі концентратори призначені для пацієнтів, які одужують від наслідків коронавірусної інфекції і уже не потребують перебування у стаціонарних відділеннях, але їм усе ще необхідна киснева терапія. Такі пацієнти зможуть їх на визначений час безкоштовно взяти додому на користування.

 

У єдиному реєстрі

Як правопорушення перешкоджання керівником ТзОВ «Львівагрохолдинг» Андрієм Грегою підприємницькій діяльності фермеру Івану Кільгану  Самбірським РВ поліції внесено до  Єдиного  реєстру  досудового розслідування.

Внести до єдиного реєстру цей епізод рейдерства та ще два правопорушення з боку ТзОВ «Львівагрохолдинг», повідомив Іван Кільган, зобов’язав поліцію Самбірський місьрайонний суд.

 

Допоможуть відчути покликання

При самбірському прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ діють курси з підготовки бажаючих навчатися у духовній семінарії.

Навчання тривають кожної п’ятниці з 15 до 18 год. На курсах юнакам допоможуть відчути, чи є у них покликання до майбутнього священства. Якщо у когось з хлопців воно пробудилося, то таким дорога до собору.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар