Факти тижня

SambirWZ
113

Змагались старости

Правдоподібно, що зародилася нова форма спортивних заходів. У місті Берегове, що на Закарпатті,  відбулися Всеукраїнські змагання серед голів, заступників та старост територіальних громад. В них взяли участь команди з 19 областей України. 

У складі збірної Львівщини виступили і представники Самбірського району. Спортивну честь області захищали старости Рудківської міської громади Петро Пастух і Михайло Городник та Назар Рогач з Бісковицької ТГ (села Воютичі, Язи, Заріччя).

Колективний договір «Омеги» – найкращий 

Переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2019-2020 роки визнано ПрАТ “Самбірський приладобудівний завод “Омега”, який очолює генеральний директор Петр Мошуманський. 

Підготовлений омегівцями колективний договір не поступився таким промисловим гігантам України, як ДП “Антонов”, ПАТ “Комбінат “Придніпровський”, ДП “Сарницьке лісове господарство”, ПАТ “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”, АТ “Фармак” м. Київ.  Переможців нагородять почесним знаком Федерації профспілок України “За розвиток соціального партнерства”.

З’єднала асфальтівка 

Від Рудок до села Новосілки-Гостинні пролягла асфальтована автомобільна дорога довжиною майже кілометр. Ініціаторами її ремонту були міський  голова Іван Лозинський,  директор ТзОВ “Самбірське АТП -14608” Іван Романяк. 

Але їхній задум став реальністю за сприяння заступника голови ЛОДА Юрія Бучка. Цей відрізок дороги відремонтувала підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т» за кошти  обласного бюджету. 

У Швеції вшанували жертв Голодомору 

У суботу, 27 листопада, в Україні та поза її межами вшанували пам’ять жертв Голодомору. Сумну дату в історії не проминули у Королівстві Швеції. Про велику і дотепер болючу рану свого народу говорив Посол України Андрій Плахотнюк.

Учні Української недільної школи підготували виставу-реквієм «Про Голодомор вустами та серцями дітей». Божественну Літургію та поминальну Панахиду відслужив о. Андрій Мельничук – уродженець с. Береги. 

Мобільна сцена за 272 тисячі гривень

Турківська міська рада купила мобільну сцену за 272 тис. грн. Її встановили на майдані Тараса Шевченка і використовуватиметься “за прямим призначенням”. 

Не всі жителі міста у захопленні від такої сцени. Вважають, що в самій Турці є важливіші проблеми, які потребують грошей.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар