Чи допоможе «гаряча лінія» вивезти сміття з «Бабиного городу»

SambirWZ
264

Чи допоможе «гаряча лінія» вивезти сміття з «Бабиного городу»

До нас звернулися жителі “Бабиного городу”, бо біля торгового комплексу є купа сміття, яку ніхто не вивозить. Це – старе галуззя, на яке місцеві обивателі понакидували і всього іншого.

Ч оловік, який приходив скаржитися на владу та комунальників, твердить, що звертався уже в ратушу з тим, щоб чиновники допомогли вплинути на комунальників. Отримали позитивну відповідь від міського голови Юрія Гамара, але, як твердить представник “Бабиного городу”, у комунальному підприємстві йому відповіли, мовляв, побутові відходи вивозимо, а за те, що там понакидували, нам ніхто не платить – може й мають рацію. Збагнувши, що коло замкнулося, люди і звернулися в редакцію. Не знаємо, чим можемо зарадити, але на прохання людей написали. Можемо порадити мешканцям Самбора не створювати собі під носом стихійних сміттєзвалищ, щоб потім не нарікати, мовляв, санстанції, екологів нема… Куди звертатися тепер? Телефонували, щоправда, і на “гарячу лінію” в область. Тепер чекають результатів.

І за нагоди ще раз про сміття. Богу дякувати, зі зміною влади місто не стало брудним – підмітають, сміття регулярно вивозять, контейнерів вистачає. Але як колись, так і досі спостерігаємо одну і ту ж картину: донесуть побутове сміття до ящика, а в ящик кинути – сили нема. Так на землю і кладуть на радість вуличним собацюрам та вітрюгану, який потім увесь непотріб носить вулицями. Таке враження, що власну хату вичищаємо від непотребу, а смітимо в іншій своїй хаті, яка називається Самбором.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар