«Тепла» смерть на морозі

SambirWZ
197

«Тепла» смерть на морозі

Коли холодно, треба рятуватися – начебто істина, про яку усі знають, проте не рятуються. Прикра статистика обморожень і замерзань торкнулася і Самбірщини. 49-річний чоловік опинився на лікарняному ліжку Самбірської ЦРЛ через переохолодження, повідомили у Львівській ОДА. Щоправда, за яких обставин перехолодився, не кажуть. Зрештою, яка різниця… Медики реанімації упоралися з діагнозом “загальне переохолодження та обмороження організму” і вже наступного дня чоловікові стало легше.

Т епер про інші новини морозного краю. До рудківських лікарів потрапила невідома жінка, як потім з’ясувалося, то була 52-річна львів’янка, проте врятувати її життя уже не вдалося. Правоохоронці з’ясовують, за яких обставин вона опинилася у містечку. Зрештою, так само – обставини уже нічим не допоможуть – люди не стало. І нарешті, ще одне прикре морозне повідомлення: на власному подвір’ї помер від переохолодження 46-річний мешканець одного зі сіл Самбірщини.

До слова, кілька років тому один чоловік розповів нам, як сам мало не потрапив у холодні лещата зими. Пізно ввечері пішов до свого кума, там посиділи і зовсім небагато випили. Кум хотів провести гостя , бо до його сусіднього села начебто недалеко, та все ж зима. Гість відмовився. І хоч надворі не було дуже морозно, але у якусь хвилю його розморило – це паскудство зробив з чоловіком мороз. Вирішив присісти і трохи відпочити. Не зчувся, як опинився на землі, було відчуття того, що лежить у теплій перині. А потім, наче крізь сон, почув гуркіт машини, здалеку доносилися якісь голоси – то уже люди підоспіли, щоб врятувати. В автівці трішки “відтаяв” і  відчув, що насправді тіло дуже холодне. Ось так, солодко, з гірким жартом підсумував розповідач, і помирають люди від переохолодження.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар