Самбірщина завершила свої «Олімпійські» ігри

SambirWZ
256

Самбірщина завершила свої «Олімпійські» ігри

Десять років тому з ініціативи тодішнього голови Самбірської організації ФСТ “Колос” Ярослава Хомина влаштували спартакіаду серед команд сільських рад району… А потім життя Ярослава Федоровича обірвалося і його ініціативу підтримав син Руслан, який тепер керує “Колосом”. І ось уже вісім років він продовжує гуртувати шанувальників спорту, а спартакіада здобуває щоразу більше ентузіастів. Цифри доводять, що спорт у селах району люблять, а спартакіаду вважають своїм найвищим спортивним заходом – ну, щось на зразок “Олімпійських” ігор.

Якщо у  попередніх іграх брало участь 15-17 команд, то на цю прибуло 23 – майже півтисячі люду. Урочистості їй надала присутність голови Центральної ради ВФСТ “Колос” Олександра Мендуся, очільниці цього товариства зі Львова Лілії Білінської, начальника управління фізкультури і спорту ОДА Юрія Майбороди. Після відкриття поважні гості вручили керівникам, причетним до розвитку спорту на Самбірщині, подяки і дипломи. Нагород удостоїлися і спонсори.

Учасники спартакіади змагалися з семи видів спорту. Як у всіх попередніх, ніхто не сумнівався у перемозі воютицьких перетягувачів линви. Лише у фінальному поєдинку десь так півхвилини опиралися їм луківчани. На всіх інших, кого жереб вибирав їм у суперники, вони витрачали буквально секунди. Третє місце посіли городищенці. Штатними є переможці з шашок  Володимир Захарченко з Гордині (до речі, на спартакіаду приїжджає з Одеси) і їмость Марія Куцик з Пинян. Непереможними є волейболісти Гордині… Останні два роки це стосується рукоборця Сергія Рондяка з Рудок, Миколи Мариненка з Бабини, якого він позбавив звання багаторічного чемпіона, на цей раз посунув на третє місце Роман Мандзяк з Кульчиць. Вдруге зумів випередити в піднятті 24-кілограмової гирі чемпіона світу серед юніорів в 2015 році рудківчанина Миколу Драгана торічний призер чемпіонату Європи Роман Мних з Бабини. Третій результат показав Тарас Скобецький з Калинова. А от команда держслужбовців була першою з настільного тенісу.

Учасники спартакіади та уболівальники уважно слідкували за внесенням у турнірну таблицю результатів змагань з кожного виду. І хоча волейболісти Рудок у фіналі поступилися Гордині, а їхні шахісти вибороли третє місце, це не вплинуло на загальний – 264 очки – підсумок їхньої команди. Воютичани, які торік були першими, опустилися на сходинку нижче (234 очки), а третє місце (220) для Бісковицької ОТГ здобули Викоти.

Команда Рудок стала п’ятим колективом, який виборов кубок спартакіади Самбірщини ім. Ярослава Хомина. За 10 років його володарями були Кульчиці і Луки по разу, Бісковичі та Гординя двічі і Воютичі тричі.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар