«Джурики» у Кульчицях

SambirWZ
226

«Джурики» у Кульчицях

Як і торік, цьогорічних переможців Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної козацької гри “Сокіл” (“Джура”) між школами Старосамбірщини керівник відділу освіти Старосамбірської РДА Мар’ян Яворський преміював поїздкою на батьківщину славного гетьмана Петра Сагайдачного  в Кульчиці.

Розпочалася екскурсія біля церкви  св. м.ч.ч  Флора і Лавра, директор музею Сагайдачного Богдан Сидор розповів про історію Кульчиць, а о. Михайло Межівник у храмі освятив перехідні хоругви, які вперше виготовив відділ освіти для переможців гри. Потім була фотосесія біля пам’ятника гетьману, екскурсія в музей…

А нагородження, заради якого відбулася ця поїздка, провели на площі перед музеєм. “Джурики” зі своїми наставниками вишикувалися і при розгорненому синьо-жовтому прапорі виконали Гімн. З пам’ятною для них подією їх вітали директор обласного центру туризму Михайло Набитович, головний спеціаліст департаменту освіти і науки ОДА Юрій Савчин, сільський голова Кульчиць Степан Мількович, куратор гри, незмінний організатор змагань “Левурда”, директор Чаплівської школи Богдан Броневич, культуролог і ветеран освітянської ниви Старосамбірщини Омелян Леськів. Ведучий спеціаліст відділу освіти РДА  Богдан Ворик оголосив підсумки, а поважні гості зі Львова вручили лідерам військово-патріотичної звитяги заслужені нагороди – кубки, медалі та грамоти – командам Терлівської та Лопушницької шкіл і Хирівської та Стрілківської школи-інтернату. А освячені і вперше отримані перехідні хоругви повезли Тернавська і Добромильська школи.

Але і це ще не все. Дирекція Стар’явської школи за відмінну підготовку бази для проведення гри отримала солідний приз – малокаліберну гвинтівку і гімнастичний канат, а директор обласного центру туризму Михайло Набитович і його заступниця, донедавна директор школи у Нижній Вовчій, поетеса Марія Деленко, вручили всім учасникам дійства набори патріотичної літератури. Цьогоріч за звання переможців “Джури” змагалося 27 шкіл району.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар