Обнови сіл Ралівської ОТГ

SambirWZ
818
У селі Чуква урочисте новосілля відзначив дитячий садок «Веселка». Цієї події, сказала голова громади Любов Ковалик, батьки і малеча чекали понад двадцять років, а дітей возили у дошкільні заклади Самбора. 

Стільки часу приміщення пустувало через те, що належало іншому власнику. Відтепер в дитячому садку можуть перебувати на вихованні та навчанні понад 60 дітей Чукви.  

Для потреб малечі належно облаштували просторі кімнати з новими меблями, казковими ігровими куточками та затишною спальнею.

Як продовження обнов ОТГ є те, що у пригірському селі Блажів освячено та відкрито спортивно-тренажерний майданчик. Він постав у рамках програми реалізації проєктів місцевих ініціатив 2021, що фінансувався Львівською обласною, сільською радами та спонсорами. 

Вагомий внесок у встановлення спортивного майданчика, його креативність і зовнішній вигляд зробив Тарас Курчик разом з іншими ініціативними жителями села Блажів.

Відтепер для жителів, а насамперед для хлопців, є чудове місце для занять спортом. Тут також дітям створені комфортні умови для проведення дозвілля, змістовних розваг. 

Володимир РОМАН, 

депутат Ралівської ОТГ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар