Працівників сиротинця попередили про скорочення

SambirWZ
239
На сесії Старосамбірської територіальної громади знову заговорили про Лаврівський сиротинець. Депутат Мар’ян ЯВОРСЬКИЙ говорив про результати перевірки у закладі. Нагадаємо, раніше влада створила комісію, аби вивчити, який там фінансовий стан і що можна зробити, аби заклад врятувати від закриття.

Найбільше, що вразило обранців, то той факт, що працівники, маючи під опікою лише 9 дітей, брали собі, опріч зарплати, ще й величезні премії. Ми розуміємо, що у скрутні часи жити хочеться кожному, але, зазначив мер Ігор ТРУХИМ, в такій ситуації – то занадто велика розкіш. Заразом Ігор Станіславович повідомив нам, що з 1 квітня колектив попереджений про імовірне скорочення, так би мовити, за два місяці до скорочення, але це не означає, що ми хочемо закривати заклад. Наразі активно шукаємо вихід для утримання сиротинця, є певні ідеї, цікавилися закладом і перші особи Львівської ОДА.

Нагадаємо з попереднього. На утримання 9 сиріт у рік треба 4,5 мільйони гривень. Такої суми у місцевому бюджеті Старосамбірської ТГ просто не знайти. Судячи з настроїв на цій сесії, інші громади, які могли б туди віддавати своїх дітей і розраховуватися за них, не зголошуються… В цій історії знаєте, що найприкріше? Створена чудова база для дітей і, якщо дітей там не буде, то все пропаде.

Роман ПОГОНИЧ. 

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар