Старенька матір здобула 4 місяці спокою

SambirWZ
422
Такий собі Іван, якому вже 50 на носі, з вулиці Коперника у Самборі має звичку познущатися з рідної матері. Як тільки хильне зайвого, відразу знаходить собі домашнього «ворога» і починається те, що на мові кримінальних протоколів називається «неприязними стосунками. 23 лютого цього року уже о 11 год. Іван був п’яним і в результаті конфлікту завдав старенькій матері удар по руці, чим завдав їй фізичного болю.

29 березня теж був «під мухою», ображав рідну людину поганими словами, матюкався та залякував, а потім штовхнув її у дверцята шафи і теж завдав легкі тілесні ушкодження. Видно, то був уже край… Довелося у справу вмішатися поліції, а коли факти домашнього насильства були доведені, дійшло до суду. Феміда ретельно розглянула усі факти і дійшла висновку, що залишати такого сімейного бузувіра на волі не можна. За першим фактом йому дали виправні роботи, а за другим – 4 місяці арешту. Арешт поглинув мякше покарання громадськими роботами… У суді просто вирішили, що бодай стільки часу перерослий син-хуліган матиме можливість пороздумувати, а матір – трохи перепочинку.
Наталія ДЕНИС. Прокурор Самбірської окружної прокуратури.

Де теми…

Багато років тому, коли ще про домашнє насилля так голосно не говорили, як нині, я був в поліції – брав інтерв’ю у дільничних міліціонерів. В абсолютно мирну атмосферу відчиняються вхідні двері, заходить такий собі молодий чоловічок, на обличчі якого явно вичитувалися сліди учорашньої пиятики. Страж порядку піднімається зі свого місця підходить до відвідувача і двічі б’є його долею по обличчю. Той у відповідь – ні пари з уст… «Ти все зрозумів?» – суворо спитав. Той кивнув головою у відповідь і пішов. А тут уже настала черга пообурюватися і мені, мовляв, майже совість – у присутності кореспондента бити людину! Але мене заспокоїли: це постійний «клієнт, а все, що я побачив, – профілактична робота з молодиком, який постійно знущається з мами. Слова до нього не доходять. «Якби ви чули, що його мати розповідала нам перед вашим приходом, ви б ще одного ляпаса від себе додали», – заспокоїли мене правоохоронці… Може й так…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар