Заради 10 хвилин для порятунку…

SambirWZ
238
Подію, яка відбулася на території Бісковицької ТГ, ми б назвали значущою. Відкриття свого відділенням екстреної медичної допомоги свідчить про те, що громади починають «обростати» своєю «господаркою».

Новосілля зібрало немало чиновників різного масштабу, які приїхали у Воютичі розділити радість тамтешніх мешканців, на службі здоров’я яких тепер стоятимуть свої бригади швидкої допомоги. Як прокоментував нам подію голова Самбірської районної ради Віталій КІМАК, користь у тому, що медики у часі біди приїдуть до своїх мешканців на 10 хвилин раніше, ніж якби їхали зі Самбора. Особливу зручність відчують люди віддалених сіл територіальної громади. Дозвольте особисті враження. Не так давно мав змогу побачити, як працюють екстрені медики. Коли приїхали на виклик, то мали усі препарати, які потребувала хвора людина. Діяли швидко і професійно. Таке враження, що відділення екстреної допомоги – єдине явище у сучасній медицині, де нема проблем.
Невдовзі таке ж відділення швидкої мають відкривати у Стрілках. Знову ж таки – щоб бути ближчими до людей. Стрілківська громада справді віддалена і економитиме для пацієнтів уже не десять хвилин, а значно більше часу. Керівник Старосамбірського відділення Олексій КАЛАБАНЯ обіцяв запросити на відкриття…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар