Старий Самбір має свого справжнього Майстра спорту України!

D7D9CmO
336

Перед тим, як зателефонувати до директора Старосамбірської ДЮСШ Юрія ЗАЧКА і розпитати у нього про його підлеглого – Майстра спорту України Максима ШУЛЕПОВА, зателефонував до самбірських спортивних авторитетів з непростим запитанням: скільки на наших теренах Майстрів спорту? Тобто, на скільки це явище унікальне? Це, знаєте, як у мистецтві – Народний артист України… Мені відповіли знавці, що, ймовірно, є хтось серед важковаговиків, але, в так би мовити, публічних видах спорту – практично нема… І вже після такого твердження почав з чистою совістю розпитувати у пана Зачка про старосамбірську знаменитість…

В середині січня Міністерство молоді та спорту України присвоїло звання «Майстер спорту України» з настільного тенісу Максиму Шулепову – тренеру з настільного тенісу Старосамбірської ДЮСШ.

Прізвище Шулепов на бойківських теренах не надто популярне – самі розумієте, а відтак Юрій Зачко розповів нам дивовижну історію «переселенця», який народився у Красному Лучі на Луганщині. Виявляється, історія України і Максима зокрема, настільки цікава та, перепрошую, переплутана, що можливе все. Виявляється, його дідусь народився на все життя прожив у нашому Верхньому Лужку. Потім так сталося, що сімя опинилася через переселення на Луганщині, а в дитинстві юнак часто приїжджав на наші терени до родичів і, видно, коріння рідного роду взяло верх – ще до початку війни на Сході він переселився на прабатьківські терени, згодом тут одружився на нашій галичанці і знайшов собі місце праці у Старосамбірській спортивній школі. Навмисне для нього – спортовця з тенісу, відкрили відділення, де, за словами пана Зачка, нині займається до 40 юних горян. Причому, вихованці школи під орудою доброго тренера уже здобувають спортивні висоти. Ще до карантину їздили на змагання у Польщу, Словакію, були в тренувальних таборах на Півдні України. Іншими словами, в горах росте нове здорове покоління Максима Шелепова. Сам тренер так само підтримує спортивну форму, їздить на змагання, у тому числі і міжнародного рівня, показуючи перспективні результати. Відтак звання Майстра спорту України Юрій Зачко вважає цілком заслуженим. А закінчуючи свою розповідь про талановитого тренера, пан Юрій сказав: «Хоч він і з Луганщини, але це такий щирий патріот, що будь-кому тут може фори дати…»

Залишається хіба порадіти, що маємо у себе такого авторитета!

Роман ІВАНЧУК

Вас це може зацікавити

Залишити комментар