Туристам покажуть «Королівський шлях»

SambirWZ
158
На рівні області вкотре заговорили про туризм, зачепивши трішки і наш край. Не знаємо, на скільки великі прибутки мають громади від подорожувальників, але туризм у цілому світі – явище прибуткове, бо там люди таки їздять у пошуках чогось цікавого. Що нам пропонують цього разу?

Під егідою обласної ради відкриють новий туристичний маршрут «Королівський шлях». Він з’єднає важливі історичні місця та приведе до Лаврова, де, за переказами, похований Король Данило. «Ми маємо пам’ятки в Комарно, палац у Великому Любіні, палац Балів у селі Тулиголове та родинний маєток Фредрів, розташований у селі Вишня. На основі цих та інших об’єктів ми сформуємо унікальний маршрут, присвячений 30-й річниці Незалежності України, – пояснив директор комунального закладу Львівської обласної ради «Історико-краєзнавчий музей», голова Громадської спілки «Західноукраїнська спілка музеїв» Ігор ТИМЕНЬ.

Так чи інакше, шлях до Лаврова лежить через Самбір і Старий Самбір, але наші містечка у цей маршрут чомусь не увійшли. Видно, нічого королівського у нас нема?..

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар