Якщо буде асфальтний завод, значить і дороги добрі будуть

SambirWZ
144
Ми писали у минулому спецвипуску про те, що Самбір матиме ще одну об’їзну дорогу – західну. В перспективі вона розвантажить від транспорту райцентр. Загалом люди позитивно оцінили цей крок, вважаючи, що у нас затори не лише довкола ринку, а й на вулицях Шевченка, Перемишльській, Січових Стрільців.

Нарешті з міської ради прийшла обнадійлива новина про те, що виконком затвердив план ремонту вулиці Коновальця – це близько 800 метрів, які не дотягнули минулої осені. Є сподівання, що тендер пройде швидко і роботи підрядник виконає не відтягуючи до пізньої осені. Орієнтовна вартість – в межах 9 мільйонів гривень. Хоча мікрорайон вулиці Коновальця, отримавши нову трасу, тепер переймається тим, щоб десь якоїсь аварії не сталося, бо швидкості, на яких літають водії, явно не в межах населеного пункту.
Мабуть, ті, які подорожують зі Самбора до Старого Самбора, звернули увагу, що біля кар’єру у Торчиновичах монтують асфальтний завод. Нам розповіли, що це польсько-німецьке підприємство. Ми собі подумали, що коли капіталісти споруджують тут, нехай тимчасово, завод, значить вони знають, що наш край буде ремонтувати дороги. Вони ж бо у перспективу дивляться, просто так гроші на вітер не кидають…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар