Заступників Мирослави Королюк та землевпорядника викликали у військкомат. В Хирові вважають це диверсією? 

SambirWZ
2484
У понеділок вранці голова Хирівської міської ради Мирослава КОРОЛЮК була настільки згіршена, що поскаржилася «Високому Замку». Взагалі, лідери громад не скаржаться, бо скаржаться здебільшого на них, але тут ситуація незрозуміла. 

Від начальника першого відділу Самбірського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат) Романа КАЗАНА отримала Розпорядження. На виконання вимог Конституції України та посилаючись на інші поважні закони, треба здійснити оповіщення та здійснити явку метою уточнення облікових даних БЕРЕЗОВСЬКОГО Івана, НАЯ Миколи та ПУХАРА Олега у військове відомство. Мати при собі відповідні документи. За невиконання вимог цього Розпорядження настає відповідальність у відповідності із законом.

Признатися, ми нічого підозрілого, що викликало б хвилю обурень лідерки громади, не побачили. Звичайне уточнення даних. Ну, приїдуть на день, ну покажуть документи… Проте, Мирослава Ігорівна значно категоричніша… Річ у тому, що Іван Березовський – керівник землевпорядного відділу міськради, а панове Пухар та Най – заступники мера. Пані Королюк вважає, що це хтось навмисне так вчинив, аби паралізувати роботу міськради, виключивши з неї основних дійових осіб. Іншими словами, нашкодити. Ми знову ж таки засумнівалися – чи не згущує фарби голова? Колись, каже вона, так само викликали юриста міськради і він мусив певний термін відслужити у війську. Тепер кличуть інших основних дійових осіб влади і, не виключено, з тією ж метою. Мирослава Ігорівна обіцяє не залишити цю справу поза увагою і таки дізнається, хто чинить наругу над міськрадою. Вона має право так думати, зрештою, як і військовики мають право кликати військовозобов’язних. Голова ради з’ясувала, що жоден інший голова громади таких Розпоряджень не отримував. І це додало їй упевненості у міркуваннях про те, що хтось «риє» під авторитет влади, використовуючи чи підставляючи військове відомство. 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар