Земляки не забувають про хвору Тетянку

SambirWZ
534
Про рудківську дорожню трагедію ми ще довго будемо споминати, наче про страшний сон. Та ба, якби ж то сон… Троє людей загинуло одразу, дві дівчинки ще досі страдають болями і чекають на зцілення та нашу поміч.

Але у нас знаєте, як трапляється? Щось десь станеться погане, усі говорять, співчувають, дають гроші, а потім з’являються інші події та новини і вже колишнє забувається. І це у той час, коли на лікування дівчаток треба дуже багато грошей. Ми поцікавилися, чи збір коштів триває, наприклад, для Тетянки, яка після аварії втратила ніжку. Могли б потурбувати когось родичів, але просто не хотіли вкотре ятрити душу, тому пішли легшим шляхом і попитали у Емілії КРИНИЦЬКОЇ – активістки і сусідки сім’ї потерпілих. Здається, вона чи не першою ударила на сполох і оголосила про збір грошей. Збір досі триває, відповіла вона, люди не є байдужими до чужого горя, влаштовують у Новосілках-Гостинних благодійний концерт. Для мене завжди було дивним поняття «благодійний концерт» – у когось біда, а тут співають. Але це суб’єктивні відчуття, бо якщо є змога зібрати кошти саме так, то і цим треба скористатися. А ще Емілія розповіла, що дівчинці допомогли кілька депутатів Львівської обласної ради, проте, вони скромно попросили не називати ніде їхніх прізвищ.

І нарешті, ми перепитали у співрозмовниці, чи дівчинці хоч легше стає, і почули ствердну відповідь – Богу дякувати. Тетянці доведеться пройти ще довгий шлях реабілітації, у тому числі і психологічної… У цій аварії вона втратила люблячого татуся… 

Коли ця замітка була готова до друку, нам стало відомо, що протягом одного дня – 1 жовтня, Тетянці зробили одразу дві операції – на зламану щелепу та на кістці правого стегна. Все гаразд. Дівчинку обіцяли медики відпустити на два тижні додому (рідні стіни теж лікують), а далі – тривале та комплексне лікування. 

Благодійний концерт в неділю відбувся і в кінці дня активісти прозвітували: зібрали земляки у Новосілках-Гостинних 11 тисяч 428 гривень і 100 євро. Мабуть, це немало, принаймні, кілька днів уже буде з чим до аптеки піти.  

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар