Вдову Героя АТО принизили у маршрутці

SambirWZ
235

Вдову Героя АТО принизили у маршрутці

Прикро, але такі випадки непоодинокі. Ми собі думали, що водії маршруток будуть жити чужим гірким досвідом, але ж ні, мусять випробувати свій… Молода вдова Героя АТО Ілона Дорошенко стала жертвою насмішок і знущання від водія маршрутки “Самбір-Рудки-Львів”. Прикрий до болю інцидент трапився  позаминулого вівторка близько першої години дня… Чоловік пані Ілони Володимир загинув 31 серпня 2014 року неподалік села Бердянське на Донеччині, написав активіст ГО “Завтра” Роман Тузяк у групі Варта 1.

«Зайшла зі сином в маршрутку на Львів. Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд… І тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке і невідомо, де мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш і теж підсміювався з мене. Ніби хочу їхати “на халяву”. Я таких знущань не витерпіла і заплатила”, – розповідає молода вдова і додає: “Я ще по дорозі подзвонила у військкомат і перепитала: можливо, щось змінилося? Мені відповіли, що це водії “вимахуються”.

Виходячи з маршрутки, жінка ще раз зробила зауваження водієві і почула нову порцію образ. Вже плачучи від болю, сфотографувала номер маршрутки. Через емоції не запам’ятала ім’я водія. Наступного дня подзвонив власник маршруту і просив вибачення за працівника-нахабу, давав гроші. “Я, звісно, не взяла, мені важливіше, аби водій глянув в очі і попросив пробачення. Мені ж сказали: якщо сама прийду на вокзал, то може він і перепросить. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив на таке ставлення? Чи я, яка сама виховую дворічного сина?”, – крізь сльози сказала жінка.

А нам видається, що просити вибачень заднім числом – кому це треба. Треба, щоб водія, у якого нічого святого за душею нема, позбавили права возити пасажирів. І робити це з кожним, хто насмілиться на таке зухвальство. Нагадаємо, трохи раніше, водій маршрутки закрив двері перед воїном у Новому Калинові. Так само натерпілася образ і мати Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника…

Коли ця замітка була готова до друку, редакції стало відомо, що водій маршрутки, який образив вдову Героя, поплатився своїм робочим місцем. За словами заступника голови ГО “Українська спілка учасників АТО” Олега Дудока, водія-нахабу звільнили з роботи. “Ми звернулися в управління транспорту ЛОДА із запитом. Там оперативно відреагували на звернення, сконтактували із автопідприємством і навіть запропонували нам особисто зустрітися із представником перевізника. Тобто, шофер був готовий приїхати до нас на розмову”, – розповів він. За словами заступника директора Самбірського АТП Богдана Чопка, працівники  автостанції намагалися влаштувати зустріч водія з вдовою загиблого, але в останній момент жінка відмовилася.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар