Гілка упала на прибиральницю

SambirWZ
222

Гілка упала на прибиральницю

У Самбірському парку культури був випадок, який відразу став надбанням усіх, бо неординарний. Прибиральниця СКП «Об’єднане» підмітала доріжку, а коли нахилилася, зверху упала велика гілляка. 

КАЖУТЬ, був вітер, а галузяка уже була надламана. Керівник підприємства Роман Затварськийвідразу підняв на ноги медиків, які потішили тим, що жінка обійшлася лише переляком, бо як без нього. Богу дякувати, минуло без переломів. Чутки про те, що потерпілу у важкому стані відправили до львівського шпиталю, геть не відповідають дійсності.

Але якщо уже «влізли» у той парк, то треба визнати, що комунальники цьогоріч відчистили його дуже сумлінно, попідрізали старі гілки. А от парк біля так званого молодіжного озера уже славиться деревопадом. І там до справжньої біди дуже близько. Свого часу, нагадаємо, підприємці висловили ідею, що вони різатимуть старі дерева у цьому зеленому масиві, розчищатимуть територію, а натомість висадять нові. Ідея загалом добра, про неї після нашої публікації заговорили, мовляв, зону відпочинку треба рятувати, але далі справа з місця не зрушилася.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар