За що Ярослав Дубневич попросив вибачень у ралівських лікарів

SambirWZ
280

За що Ярослав Дубневич попросив вибачень у ралівських лікарів

Минулого тижня Ралівська лікарня приймала гостей. Гості з порожніми руками не приїхали – доставили автомобіль швидкої допомоги. Співпрацюючи зі своїм округом, народний депутат Ярослав Дубневич взяв на себе певні зобов’язання перед громадами і їх виконує.

Зокрема, знаючи стан нашої медицини, вирішив допомогти каретами швидкої допомоги. Дубляни та Рудки цей презент уже отримали, а от Ралівка десь на півдороги зупинилася. Ярослав Васильович свій виступ розпочав з вибачень, мовляв, даруйте, шановні медики, але коли в Україні розпочалася війна, то вирішили більшість машини ремонтувати і відправляти на схід. Одна автівка «швидкої» від команди пана Дубневича рятувала наших бійців у донецькому аеропорту. Але війна війною, а обіцянки –  за розкладом. Тому отримала ключі від автівки і головний лікар Ольга Кохан. У команді Дубневича твердили, що хоч у часі обіцянка трішки розтягнулася, однак Ралівці дісталася найкраща, найкомфортніша машина. Подарунок ралівчанам медики сприйняли радісно, бо тепер ця машина буде їздити гарними дорогами. Місцеві натішитися не можуть тим, що за сприяння народного депутата, голови Самбірської райдержадміністрації Олега Домчака, відремонтували частину шляху у бік Кульчиць. То ж, говорили про дві події – дорогу та машину. Поспілкувалися з медиками голова РДА Олег Домчак, сільський голова Володимир Бучко, здебільшого зосереджуючись на словах вдячності та моментах подальшої співпраці. І хоч машина для лікарні – це не передвиборчий момент, але Ярослав Дубневич нагадав про спільну та плідну роботу усієї своєї команди.

Того ж дня він мав зустріч зі своїми виборцями у Сусолові, Погірцях, Чайковичах та Підгайчиках з приводу виконання пунктів соціальних угод з народним депутатом, а також ознайомився з ходом будівництва моста у Сусолові і дитячого садочка у Підгайчиках. І скрізь переповнені зали. Але оскільки мова нині більше про медицину з її численними проблемами, то Ярослав Дубневич розповів і таке: недавно мав розмову з міністром охорони здоров’я. Як наслідок, у міністерстві створили комісію, яка вивчає потреби медиків трьох районів його округу на предмет ремонтів ФАПів, амбулаторій та лікарень, а найголовніше – потреби у діагностичному та лікувальному обладнанні. А що стосується оптимізації, підрекслив пан Дубневич, то робитимуть усе, аби вона не торкнулася сільської медицини.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар