«Злодій-патріот» тирив російську солярку

SambirWZ
195

«Злодій-патріот» тирив російську солярку

У Самборі на лаві підсудних опинився машиніст Львівської дистанції водопостачання за крадіжку солярки з магістрального нафтопроводу.

У ЖОВТНІ 2016 року зловмисник разом із невстановленими слідством особами, матеріали стосовно яких виділили в окреме провадження, пізно ввечері вантажним автомобілем ГАЗ-66 з шістьма резервуарами в кузові приїхали на узлісся неподалік села Тисовиця на Старосамбірщині.

Тут зловмисники розкопали ґрунт і дісталися до заздалегідь врізаного крану в магістральний нафтопровід ТЗоВ «Прикарпатзахідтранс». До нього приєднали спеціальну конструкцію відводу зі шлангів і закачали в резервуари в кузові вантажівки 4 тисячі 145 літрів дизельного пального, вартість якого становила 83 тисячі 65 гривень.

Проте скористатися добром не встигли, підсудного затримали, а решта спільників утекли. У судовому засідання чоловік виправдовувався, мовляв, малознайомі чоловіки попросили на годинку допомогти охороняти ліс. А коли почали забір солярки з трубопроводу, то сказали бідоласі, нібито це російські нафтопродукти. Мовляв, якщо це від агресора, то можна тирити…

Однак, таке дивовижне пояснення не врятувало від відповідальності. За рішенням суду, чоловік отримав позбавлення волі на три роки з однорічним іспитовим терміном. У нього конфіскували автівку, з нього стягнули вартість експертизи і судові витрати.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар